MPK Od 13 czerwca autobusy wracają na Koszarową

  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Wigilijne spotkanie dyrektorów szkół ponadpodstawowych i władz Wrocławia

Przyjdź na piknik i zgarnij nagrody

Zobacz najbliższe wydarzenie

Piknik „Wakacje z wroclaw.pl”

Do najbliższego wydarzenia zostało:

Wigilijne spotkanie dyrektorów szkół ponadpodstawowych i władz Wrocławia

Data publikacji: Autor:

Edytuj w ACMS

Wigilijne spotkanie dyrektorów szkół ponadpodstawowych i władz Wrocławia to już tradycja. W tym roku funkcję gospodarza przyjęło VII Liceum Ogólnokształcące.

Reklama

W spotkaniu dyrektorów wrocławskich szkół ponadpodstawowych uczestniczyło kilkudziesięciu pedagogów. Władze miasta reprezentowali: Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia, i wiceprezydent miasta Renata Granowska oraz Włodzimierz Patalas, sekretarz miasta.

Galeria zdjęć

Obecni byli również: Jarosław Delewski, dyrektor Departamentu Edukacji oraz Marcin Miedziński, zastępca dyrektora Wydziału Przedszkoli i Szkół Podstawowych UMW.

Wydarzenie uświetnił występ szkolnego zespołu wokalnego.

Źródło: materiały prasowe

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama